Toodete kasutusvladkonnad:

Tehisnägemine

Mis on Vision tehisnägemine?

 

Tehisnägemine on intelligentne automaatikalahendus, kus on ühendatud aastatepikkune tavaandurite tehnoloogia kogemus kaasaegse pilditöötlustehnoloogiaga.

See on võimalus kasutada tootmistehnoloogiates kõrgelt arenenud pilditöötlust, selleks ise sügavaid pilditöötluse teadmisi omamata. 

Kaamerad on sisseehitatud optikaga ja vahetatavate objektiividega. Uuematel kaameratel automaatne fokuseerimine.

 


Kaamera + tarkvara= VISION

Kas tundub uskumatult lihtne? Aga just nii see ongi.
Vajalik on vaid enda jaoks selgeks mõelda, mida soovime kontrollida, mõõta. Teisisõnu: Mida soovime näha?
Sellest piisab, et valida sobilik kaamera.
Alljärgnevalt ülevaade seitsmest Sensoparti kaamerast.

VISOR® Allround
Allround on mitmeti andekas kaamera ja sisaldab endas nii objekti-, koodi- kui ka värvikaamerat üheskoos.
VISOR® Object Sensor
Objekti kaamera on objekti asukoha, asendi, kuju ja mõõtmete või kvaliteedi kontrollimiseks.

VISOR® Color
Värvikaamera ühendab endas värviliste objektide nagu märgiste, kleebiste, LED elementide, kaabli soonte järjestuse, küpsetuse kvaliteedi või mistahes teiste objektide kontrolli nii värvi kui ka objekti mõõtmete või asukoha järgi - tööstus on palju värvilisem, kui enamasti arvatakse.
VISOR® Code Reader
Koodikaamera loeb loendamatul hulgal erinevaid ISO ja AIM standarditele vastavaid vöötkoode või ECC 200 standardiga määratud andmemaatriksite koode, sõltumata andmekandja materjalist (metall, plastik, paber, klaas).

VISOR® Robotic
Integreeritud ja standardsed andmesideliidesed võimaldavad VISOR® Robotic kasutamist olemasolevate ja töötavate robotilahendustega üheskoos.
VISOR® Solar Sensor
Ideaalne lahendus päikesepaneelide asendi ja igasuguste vigastuste avastamiseks. Võimaldab robotil täpselt võtta ja asetada päikesepaneele.

Eyesight Vision-System
Eyesight Vision on vabalt programmeeritav ja täiuslik kaamera igasuguste tööstuslike keeruliste pilditöötlusega seotud ülesannete lahendamiseks. Objekti mõõtmine, asendi kontroll ja jälgimine, andmeside, värvi kontroll, kontuuri jälgimine, heleduse korrektsioon, filtrid jpm.
Accessories
Tööstuslike kaamera ülesannete edukaks lahendamiseks on väga oluline osakaal lisatarvikute valikul. Nii nagu fotograafias üldse, on hea foto saamise  peamiseks tingimuseks õige valguse valik. Kuid ka õige objektiiv, filtrid ja paigalduse tarvikud on hea tulemuse saamiseks vajalikud.

* Kohustuslikud väljad Saada