Materjali pikkuse, liikumiskiiruse või positsiooni (asukoha) mõõtmine

Kolmeosaline mõõtesüsteem: mõõteratas, andmete edastamine (enkooder) ja mõõteõlg või valmis koost. Vaata valikuid allpool ja laadi endale andmeleht.    

Aasta oodatuim uus toode - kontaktivaba PiloTREK 80 GHz radarandur

PiloTREK W–200 on kompromissitu ja tipptasemel nivoo mõõtmise tehnoloogia vedelikele, emulsioonidele ja muudele ainetele. Kasutus: toiduainete-, farmaatsia- ja keemiatööstus, energeetika ning merendus.

Parim valik enkoodreid

Täiuslik valik enkoodreid. Kokku 134 seeriat ja ühes seerias omakorda veel tohutul hulgal erinevate omadustega enkoodreid. Kuidas on Kübler jõudnud sedavõrd laiahaardelisele ja unikaalsele tipptasemele? Alljärgnev kirjeldus annab sellele küsimusele detailsed vastused.

GA500 - jõukohane vaid parimatele - Yaskawa

Rohkem, kui 100 aastat mootorijuhtimise kogemusi on teinud Yaskawast tootearendaja, kes on perfektselt ühildanud kaasaja tehnilisi arengu parimad saavutused ja kasutaja jaoks lihtsa käsitluse.  1- faasilised 240 V mudelid 0,1 kuni 4 kW, 3- faasilised 480 V mudelid 0,37 kuni 30 kW

Kas midagi jäi kahe silma vahele?

Sensoparti tehisnägemise portfell koosneb VISOR® plug & Play standardsetest kaameratest kuni täiesti vabalt konfigureeritavate Eyesight kaamerateni, mis katavad tööstuslike pilditöötluste vajadused isegi kõige keerukamate automaatikaülesannete lahendamisel.

Contrinex – Safety Sensors RFID

Kontaktivabad ohutuse andurid katete, kaante või uste nõuetekohase sulgemise jälgimiseks. Ideaalsed kasutamiseks hügieeniliselt nõudlikes kohtades, näiteks toidu- või farmaatsiatööstuses. CAT. 4 / PL e ohutuse kategooriate vastavus (ISO 13849-1).

THERMOPOINT - mitmepunktiline temperatuuriandur

Peamised omadused: 2-juhtmega mitmepunktiline temperatuuriandur,  anduri maksimaalne pikkus kuni 30 m,  ühes anduris kuni 15 mõõtepunkti,  vastupidavus tõmbejõule kuni 35 kN,  mõõtepiirkond -30 °C … +125 °C,  kaitseklass IP67.

Uus MICRO PLC

Uus tase MICRO PLC maailmas. Integreeritud 30 sisendit/väljundit , PROFINET kontroller ( 2048 sisendit, 2048 väljundit ), servode juhtimine, WEB server, kuni 8 laiendusmoodulit ( kokku 160 I/O-d ). Programmeeritav Speed7 Studio, Simatic manageri või TIA Portaalis. Täielik STEP7 ühilduvus. 

Uued operaatorpaneelid

Uus operaatorpaneel cloudPanel on uus WebVisu põhine ja väga lihtne operaatorpaneel (HMI) lihtsatele ülesannetele, mis kasutab visualiseerimiseks HTML5 brauserit. Ühenduse loomiseks PLC-ga vajad vaid võrgu või interneti ühendust.  

Head pakkumised

Signaalimuundurid

Nutitelefoniga seadistatavad signaalimuundurid Pt100, Pt1000, Ni100 takistuslikele temperatuurianduritele ja K, S, R, J, T,...

NIVOPRESS NPK-431-0

Eesti veemajanduses kõige populaarsem veetaseme mõõtmise lahendus juba enam, kui 10 aastat!...

BIP STOP VR NEO 10m

Vahendustasuta ujuklüliti otse tootjalt - ATMI. Unikaalsed ja lihtsad lahendused. Hind: 25.- +km. BIP STOP VR NEO 10m...